VS200/180B Veiligheidsventiel
Productcode: 7665189
Prijs op aanvraag
Productomschrijving
De VS200/180B is een messing veiligheidsventiel welke geschikt tot een maximale werkdruk van 180 bar en 200 l/min. De VS200/180 heeft (in-/uitgaand) 3/4" binnendraad (24,12mm) en een bypass met 1/2" binnendraad (18,63mm).