VS200/180B Safety valve
Product code: 7665189
Price on request
Description
VS200/180B is a brass safety valve suitable for a maximum working pressure of 180 bar and 200 l/min. The VS200/180 in/out has a 3/4" internal thread (24.12mm) and a bypass with 1/2" internal thread (18.63mm).